*

Eesti Opel Calibra Klubi

Calibra Club Estonia
Tänane kuupäev Neljapäev Mär 28, 2024 23:04

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 446 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 30  Järgmine
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Pühapäev Nov 13, 2011 0:28 
Eemal
Külaline

Liitunud: Teisipäev Apr 13, 2010 22:06
Postitusi: 923
Asukoht: lõuna eesti
ärge ajage mind närvi siin...krt. küll.........aga jõuab ka kord minu aeg kätte...:)

_________________
BOSS-mul on alati õigus ja õigust üle jäägiga....:)


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev Nov 13, 2011 0:39 
Eemal
Ex-Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Mär 12, 2004 14:28
Postitusi: 2720
Asukoht: Tallinn-Kohila
SFI-calibra kirjutas:
ärge ajage mind närvi siin...krt. küll.........aga jõuab ka kord minu aeg kätte...:)

Ma pakun huupi(teadmata mis hinnaga sina oma 85kw tõid,aga arvestades enamvähem,et oli väga korralik) et Keir sai turboka sellest hinnast poole odavamalt :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .

_________________
BMW 535d e61 M-pakett 200kw+
BMW 740d e38 180kw


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev Nov 13, 2011 1:01 
Eemal
Külaline

Liitunud: Teisipäev Apr 13, 2010 22:06
Postitusi: 923
Asukoht: lõuna eesti
DanCCE kirjutas:
SFI-calibra kirjutas:
ärge ajage mind närvi siin...krt. küll.........aga jõuab ka kord minu aeg kätte...:)

Ma pakun huupi(teadmata mis hinnaga sina oma 85kw tõid,aga arvestades enamvähem,et oli väga korralik) et Keir sai turboka sellest hinnast poole odavamalt :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .

no ei usu..ma sain siga hea hinnaga kätte....ära sa sunnik siin veel lisa õli tulle...kevadel kiltsil näeme :twisted: :twisted: plää...ma nüüd pean garaazi ehitama minema ja muide minu oma maksis kilo...mootorisse lükkasin korraga 300.- ja see ülejäänu kõrval köki möki...:)

_________________
BOSS-mul on alati õigus ja õigust üle jäägiga....:)


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev Nov 13, 2011 1:12 
Eemal
Ex-Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Mär 12, 2004 14:28
Postitusi: 2720
Asukoht: Tallinn-Kohila
SFI-calibra kirjutas:
DanCCE kirjutas:
SFI-calibra kirjutas:
ärge ajage mind närvi siin...krt. küll.........aga jõuab ka kord minu aeg kätte...:)

Ma pakun huupi(teadmata mis hinnaga sina oma 85kw tõid,aga arvestades enamvähem,et oli väga korralik) et Keir sai turboka sellest hinnast poole odavamalt :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .

no ei usu..ma sain siga hea hinnaga kätte....ära sa sunnik siin veel lisa õli tulle...kevadel kiltsil näeme :twisted: :twisted: plää...ma nüüd pean garaazi ehitama minema ja muide minu oma maksis kilo...mootorisse lükkasin korraga 300.- ja see ülejäänu kõrval köki möki...:)

:mrgreen: sul on kevadel kaks Kohila Kanget lüüa vaja ja usun,et siiski sai Keir poole odavamalt

_________________
BMW 535d e61 M-pakett 200kw+
BMW 740d e38 180kw


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev Nov 13, 2011 12:36 
Eemal
Külaline

Liitunud: Teisipäev Apr 13, 2010 22:06
Postitusi: 923
Asukoht: lõuna eesti
[ :mrgreen: sul on kevadel kaks Kohila Kanget lüüa vaja ja usun,et siiski sai Keir poole odavamalt[/quote]


oii sa Dann oled uss :buddies: aga paluks siis keiri poolt turbokast uued pildid igast poosist ja kõik jutud juurde... :buddies: NB! Dann sinu oma pole kange...sul ju ka pidamisega probleemid...pärast jälle silinder märg.... :twisted:

_________________
BOSS-mul on alati õigus ja õigust üle jäägiga....:)


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev Nov 13, 2011 22:23 
Eemal
Ex-Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Mär 12, 2004 14:28
Postitusi: 2720
Asukoht: Tallinn-Kohila
SFI-calibra kirjutas:
[ :mrgreen: sul on kevadel kaks Kohila Kanget lüüa vaja ja usun,et siiski sai Keir poole odavamalt



oii sa Dann oled uss :buddies: aga paluks siis keiri poolt turbokast uued pildid igast poosist ja kõik jutud juurde... :buddies: NB! Dann sinu oma pole kange...sul ju ka pidamisega probleemid...pärast jälle silinder märg.... :twisted:[/quote]
Vaiki õnnetu :mrgreen: .Käisin siis kuulasin looma hääled ära ja TÖÖTAB sindrinahk :D .

_________________
BMW 535d e61 M-pakett 200kw+
BMW 740d e38 180kw


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev Nov 13, 2011 22:40 
Eemal
Calibra klubi liige | Administraator
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Juun 21, 2006 16:29
Postitusi: 1197
Asukoht: Kohila vald / Tallinn
Nii ! :twisted:


Sai tõesti Eestimaa pinnalt üks 22'st (ametlikult arvelolevatest) turbo Calibradest ära toodud. :)
Pikka aega ajasin seda taga. :mrgreen:

Seega veeres minu õuele Opel Calibra 4x4 2.0 150kW C20LET 1993a

äratoomine eile õhtul:
Pilt

Ostsin ta siis nii, et mina mootori häält kuulnud polnud. Bensiini ei tulnud peale ja moto ei käivitunud viimati. Auto seisnud umbes 3 aastat vist.

Sain omanikult viimase 100 000 km hoolduajaloo, kus täpselt kirjas, mis vahetatud, tehtud jne. Et päris põrsast kotis ei ostaks.

Pilt

Pilt

mmmm C20LET ! :)
Pilt

Pilt

Täna hommikul natuke nokitsemist ja auto käis :yourock: :buddies: jees :)

Ning jah, arvatavasti ei ole mõtet ikka kahte sellist pidada ning turboka kere pole ka midagi väga head, seega kogu tehnika läheb minu auto peale. See oligi selle ostu mõte. :)

Sõbrapilte ka :mrgreen:

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

Pilt


mõnus :twisted:

_________________
wtf # 21 !


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev Nov 13, 2011 22:40 
Eemal
Külaline

Liitunud: Teisipäev Apr 13, 2010 22:06
Postitusi: 923
Asukoht: lõuna eesti
kas siis tehnika läheb oma auto peale ve???....Keir jaga infot nüüd...:) :buddies:

_________________
BOSS-mul on alati õigus ja õigust üle jäägiga....:)


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev Nov 13, 2011 23:11 
Eemal
Ex-Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Mär 12, 2004 14:28
Postitusi: 2720
Asukoht: Tallinn-Kohila
SFI-calibra kirjutas:
kas siis tehnika läheb oma auto peale ve???....Keir jaga infot nüüd...:) :buddies:

Just ja see valge tuleb mulle ning sinna panen peale keke tehnika-mulle väga valge auto meelidb :mrgreen: :wink:

_________________
BMW 535d e61 M-pakett 200kw+
BMW 740d e38 180kw


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev Nov 13, 2011 23:17 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Juun 28, 2010 0:34
Postitusi: 383
päris tubli saavutus :worship:

_________________
Streetrace is not a crime


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev Nov 13, 2011 23:23 
Eemal
Külaline

Liitunud: Teisipäev Apr 13, 2010 22:06
Postitusi: 923
Asukoht: lõuna eesti
DanCCE kirjutas:
SFI-calibra kirjutas:
kas siis tehnika läheb oma auto peale ve???....Keir jaga infot nüüd...:) :buddies:

Just ja see valge tuleb mulle ning sinna panen peale keke tehnika-mulle väga valge auto meelidb :mrgreen: :wink:

paned sa jee tehnika peale...kekele paned aind valge nr....palun ära lägasta seda keket ära...sa pole just suuremat sorti kere tööde spetsialist....anna ta heaga ära mulle...taastan ta ilusti ära ja hoian korralikult....:) aga Keir sulle jõudu ja jaksu...oleks siis viimane aeg sul sinine lasta ilusti ära ka värvida...:) :buddies:

_________________
BOSS-mul on alati õigus ja õigust üle jäägiga....:)


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev Nov 13, 2011 23:35 
Eemal
Calibra klubi liige | Administraator
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Juun 21, 2006 16:29
Postitusi: 1197
Asukoht: Kohila vald / Tallinn
SFI-calibra kirjutas:
aga Keir sulle jõudu ja jaksu...oleks siis viimane aeg sul sinine lasta ilusti ära ka värvida...:) :buddies:


Homme läheb garantiivärvimisse jälle. Kindlustuse poolt oli nagu tagastange ja parema tiiva ülevärvimine, lasin vasaku tiiva juurde võtta. Kuid tegid nats praaki ja nüüd homme viin uuesti sinna. Eks iluvigu ja asju veel ikka mujalt siis leiab, aga noh.. Igapäevasõidus oleva auto kohta on see paratamatu kahjuks. :wink:
Hetkel hakkan keskenduma tehnika ümbertõstmisele jne. Eks värvkate tuleb kunagi hiljem.. Ega praegu ka tegelt midagi hullu pole, sest kere hea, roostet pole. Lihtsalt värvivigu.

:P

_________________
wtf # 21 !


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev Nov 13, 2011 23:40 
Eemal
Ex-Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Mär 12, 2004 14:28
Postitusi: 2720
Asukoht: Tallinn-Kohila
SFI-calibra kirjutas:
DanCCE kirjutas:
SFI-calibra kirjutas:
kas siis tehnika läheb oma auto peale ve???....Keir jaga infot nüüd...:) :buddies:

Just ja see valge tuleb mulle ning sinna panen peale keke tehnika-mulle väga valge auto meelidb :mrgreen: :wink:

paned sa jee tehnika peale...kekele paned aind valge nr....palun ära lägasta seda keket ära...sa pole just suuremat sorti kere tööde spetsialist....anna ta heaga ära mulle...taastan ta ilusti ära ja hoian korralikult....:) aga Keir sulle jõudu ja jaksu...oleks siis viimane aeg sul sinine lasta ilusti ära ka värvida...:) :buddies:

Spetsialist on öelnud :D . Aga Keir,sul on pealkiri nati nihu,150kw+ peab ikka olema,muidu me saame Sfi käest peksa kiirendusel :mrgreen:

_________________
BMW 535d e61 M-pakett 200kw+
BMW 740d e38 180kw


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev Nov 13, 2011 23:41 
Eemal
Külaline

Liitunud: Esmaspäev Apr 12, 2010 23:20
Postitusi: 184
plaanid neliveo süsteemi ka teisele kerele ümber lapata?

_________________
www.calibraclub.ee/foorum/viewtopic.php?f=23&t=12567


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev Nov 13, 2011 23:44 
Eemal
Calibra klubi liige | Administraator
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Juun 21, 2006 16:29
Postitusi: 1197
Asukoht: Kohila vald / Tallinn
Dan, kui tehnika kere peal ja töötab, siis lisan selle + ka sinna :twisted: :buddies:


anrk kirjutas:
plaanid neliveo süsteemi ka teisele kerele ümber lapata?

Jah, kindel plaan neliveoliseks. Siis saaks mootorit järgi aidates jõu ka maha panna :roll:

_________________
wtf # 21 !


Ãœles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 446 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 30  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
et 3.0.11