*

Eesti Opel Calibra Klubi

Calibra Club Estonia
Tänane kuupäev Laupäev Apr 27, 2024 13:26

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 43 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: pioneer
PostitusPostitatud: Laupäev Mär 15, 2003 1:33 
sai auto enamvähem valimis muusika kohapealt vähemalt praeguseks,
olen enne ka kirjutanud et pioneer on hea kui osta korralik kaup, kui on soovi tulge kuulake siis võib mõni ka siin kirjutada ja kommentaari anda
keegi ytles et 15kilo eest ei saa asja, saab, kyll :)))
paas914@hotmail.com


Ãœles
  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Mär 15, 2003 3:58 
kui juba 15 tonni sisse panna, siis peale maki kindlalt pioneeri tehnikat ei ostax ! 8)
Oma kõrv ja asjatundjad räägivad...ok, las nad räägivad....
seda 15 tonni maxvat musa isegi kuulax, et olex, mida pärast võrrelda
mulle weel pigimatid, suppar ja võim vaja, ja arvan, et 8-10 kiloga saabki akkama, st siis et 4-6 kilo weel vaja, kes annax mulle musa jaox 6 tuhat eesti krooni ?


Ãœles
  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Mär 18, 2003 0:10 
Marko kirjutas:
kui juba 15 tonni sisse panna, siis peale maki kindlalt pioneeri tehnikat ei ostax ! 8)
Oma kõrv ja asjatundjad räägivad...ok, las nad räägivad....
seda 15 tonni maxvat musa isegi kuulax, et olex, mida pärast võrrelda
mulle weel pigimatid, suppar ja võim vaja, ja arvan, et 8-10 kiloga saabki akkama, st siis et 4-6 kilo weel vaja, kes annax mulle musa jaox 6 tuhat eesti krooni ?


kui osta pioneeri kõlle siis tasuks osta E-seeriat, enda ovaali paar maksis (poes) u 2500, sain 15% poe hinnast, ei kurda kyll et pahad kõllid on nom võimsus on ka 80W.


Ãœles
  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Mär 18, 2003 0:13 
siin juttu hinna klassis 800-1300 tehaxe !!!
2.5 kilo eest ka pineere ei ostax, infiniti siis juba ka selle raha eest tegijam !!!


Ãœles
  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Mär 22, 2003 3:29 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Veebr 26, 2003 1:06
Postitusi: 47
Asukoht: Tallinn, Estonia
Mul laks musa kohta ca 30-40k eeki, aga ikkagi nome, hakkan valjavahetma kolareit, rohkem pigimatte vaja, kui auto 1kW RMS siis sisu vajab iga nädala kinni kruvimiseks :(

_________________
www.fordscorpio.ee
Scorpio Club Estonia


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Mär 22, 2003 11:43 
Mitme amprine generaator Alexil on ??
või on neid mitu ?


Ãœles
  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Mär 24, 2003 0:08 
njah, mõni meie meestest nyyd siis lätlaste autos Infinity komponendid yle kuulas, korraliku võimenduse ja muu juurde kuuluvaga....arvamused ?
Minu arvates 5 kilo maxvad infinitid, mis ustesse installitud, ikka yli kõvad ! http://www.hot.ee/cce7/latakad/images/DSCF0103_jpg.jpg
ja esiklaasi nurkades jne, arvan, et paari päeva pärast siia ka mõned numbrid, tähised saame, mis poisil sees oli..... 8)


Ãœles
  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Mär 24, 2003 9:02 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Jaan 29, 2003 22:55
Postitusi: 454
Asukoht: tallinn
need ustes olevad ovaalid ikka antsid päris kõva laksu isegi taga olevast supikast peksid üle.pidi siis olema kuskil 300-400 rms.ühesõnaga VÄGEV.


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Mär 24, 2003 20:59 
hea pilt siin sellest ette paigaldatud 3 komponentsest Infiniti Kappa systeemist... http://www.opelclub.lv/membersfoto/ilja/Pict0001.jpg
võimendeis oli venna 2 sellist isendit ... http://www.audiostoreonline.com/Stores/ ... ddToCart=1
makk selline: http://www.alpineaudio.net/1999/cda7944r/cda7944r.html


Ãœles
  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Mai 14, 2003 18:23 
krt. mul autus taga kenwood ovaalid 280W ja ees on signati 200w compod ja sony explod ilma võimuta ja tümpsu on autos rohkem kui sõbral pioneer võimu ja woofriga. Kõik oleneb sellest kuda on autosse asjad kinnitatud ja mis juhtmed kuna ainult uksepolster ja tagaakna kate kõlli kinni ei hoia. 8)


Ãœles
  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Juun 05, 2003 4:02 
Ok mis puudutab teemat Pioneer vs GAS siis minu puht isilklik kogemus ja aravamus on et GAS alpha seeria on suht kehv. 4 ribalised kõlarid taha on suht mõtetetu. Ei mängi nad kõrgeid ega madalaid sagedusi. Endal on mul ees pioneeri komponendid taga pioneeri 2 ribalised ovaalid vdo cd makk alpine eqvalaizer ja sony võim. See raha mis sinna on läinud on olnud suht minimaalne ning ma olen asjaga rahul. Point on sellles, et kas kuulad sina ise või pool tänavat. Kaua sa suudad autos istuda kui su 1 kw sound täiega mängib? Tähtis on muidugi korralikud kõlli ja toite juhtmed ning korralik isolatsioo, et polstrid ei nagiseks. Ja opel on sellessuhtes suht õnnetu.


Ãœles
  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Juun 05, 2003 11:12 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Veebr 26, 2003 1:06
Postitusi: 47
Asukoht: Tallinn, Estonia
Tsiteeri:
Kaua sa suudad autos istuda kui su 1 kw sound täiega mängib?


Noh, ma ei panegi kunagi täiega, tümpsu, ma arvan, et miu 15% on sama palju kui sinu täis volume :wink: Mida GAS Alpha 6940 kohta, kajuks pole proovinud kuidas ta mängib koralikus intstallis, mul tagant mängib 6x9 Lanzar VB69.3, 180W RMS, aga saab ta ianult võimu käest aint 120W RMS (iga kanal), et mängib ta ole hea :wink:
See, et Cali on mõtetu selle mõtes, et seal halb iso, BS, kui on tahtsmist ja vitsimist siis kõik võib teha, ega Ford ka pole selles mõtes ideaalne auto, aga mida teha kiskusin kõik polster maha, heliiso oli veel eelmisel aastal pannud, aint kõik plastmass plärises, nüüd pantud silikooniga kinni ja tip-top.

_________________
www.fordscorpio.ee
Scorpio Club Estonia


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Sept 23, 2003 21:14 
pioneer teeb ainult häid ovaale!supakad ja võimud minema paras visata!Absoluutselt ei mängi võrreldes jbl-i vana seeria subwoofriga!Kui keegi midagi soovib siis küsige Tauno666@hot.ee


Ãœles
  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 43 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 20 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
et 3.0.11