*

Eesti Opel Calibra Klubi

Calibra Club Estonia
Tänane kuupäev Teisipäev Mai 21, 2024 10:13

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]


Foorumi reeglid


1,Ostu-müügi teemas tuleb pealkirjas kirja panna, kas soovitakse osta (O), müüa (M) või vahetada (V).
2,Teemas tuleb teada anda, mida müüakse ning samuti peab olema määratud müügihind.
3,Keelatud on teise inimese müügi teemas oma asjade müümine või teise inimese
ostuteemas enda ostusoovide avaldamine. Selle jaoks tuleb teha eraldi teema.
4, Keelatud on hulgimüük (müük firmade poolt). Selleks on vaja juhatusega kooskõlastust.
5, Kui soovitud asi on ostetud/müüdud tuleb sellest teema lõpus teada anda, et moderaatorid saaksid teema lukku panna.
6, Kui kuulutus pole olnud aktiivne 2 kuud, pannakse kuulutus lukku.
7, Kuulutusele lisada kontaktandmed-kust kaudu saab müüjaga ühendust!
8, Teiste autode müügi kuulutused lähevad kustutamisele v.a. vahetusvariandid Opel Calibra vastu.Sellisel juhul tuleb juba pealkirjas mainida,et vahetus Opel Calibra vastu!

Kõik, mis on vastuolus foorumireeglitega läheb kustutamisele.



Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 16 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Teisipäev Juun 21, 2011 21:33 
Eemal
Külaline

Liitunud: Teisipäev Juun 21, 2011 21:21
Postitusi: 7
ülevaatus 04.2012 17 valuveljed, angel eyes esituled, tagumised disain tuled, sportrool, antitiib, aknasirm, küljelaiendid, stangelisad (esimene ja tagumine), sportsummuti, pidurid on super esisillas vaja nakitseda.muidu heas korras.tuled ja klaasid terved, el.aknad töökorras.

hind: 1000 eur
pildid


asub XXXXX
mob: XXXXXX


Viimati muutis sametoeva, Neljapäev Juun 23, 2011 20:47, muudetud 1 kord kokku.

Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev Juun 21, 2011 22:04 
Eemal
Ex-Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Mär 12, 2004 14:28
Postitusi: 2720
Asukoht: Tallinn-Kohila
Sama Calibra siin müügis ju 800 € eest,või vahepeal omanik uus tekkinud? Küsiks siis,mida selle 200€ eest ka tehtud on?

_________________
BMW 535d e61 M-pakett 200kw+
BMW 740d e38 180kw


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev Juun 21, 2011 23:33 
Eemal
Külaline

Liitunud: Teisipäev Juun 21, 2011 21:21
Postitusi: 7
DanCCE kirjutas:
Sama Calibra siin müügis ju 800 € eest,või vahepeal omanik uus tekkinud? Küsiks siis,mida selle 200€ eest ka tehtud on?


see on borss. suvi käes hinnad kõrgel. loodan oled selle vastusega rahul. näiteks sinule maksab 10000 euri.sobib?


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev Juun 21, 2011 23:39 
Eemal
Ex-Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Mär 12, 2004 14:28
Postitusi: 2720
Asukoht: Tallinn-Kohila
sametoeva kirjutas:
DanCCE kirjutas:
Sama Calibra siin müügis ju 800 € eest,või vahepeal omanik uus tekkinud? Küsiks siis,mida selle 200€ eest ka tehtud on?


see on borss. suvi käes hinnad kõrgel. loodan oled selle vastusega rahul. näiteks sinule maksab 10000 euri.sobib?

Sellise suhtumise eest kinga ei taha saada siit?

_________________
BMW 535d e61 M-pakett 200kw+
BMW 740d e38 180kw


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev Juun 22, 2011 0:38 
Eemal
Külaline

Liitunud: Teisipäev Juun 21, 2011 21:21
Postitusi: 7
DanCCE kirjutas:
sametoeva kirjutas:
DanCCE kirjutas:
Sama Calibra siin müügis ju 800 € eest,või vahepeal omanik uus tekkinud? Küsiks siis,mida selle 200€ eest ka tehtud on?


see on borss. suvi käes hinnad kõrgel. loodan oled selle vastusega rahul. näiteks sinule maksab 10000 euri.sobib?

Sellise suhtumise eest kinga ei taha saada siit?[/quoteoled

7 aastat tagasi siia foorumisse oled liitunud. Peaks sul ostmise-müümise kohta kogemus olemas olema. Kui teised liikmed ka esitavad sama lolli küsimusi, siis palun tee mulle head, banni mind. ;)

sinu küsimusele päris vastus
( auto hind ainult auto seisust ei sõltu, sõltub hooajast, müüja rahalist seisust, kogukonna rahalist seisust, jne . Tähendab sina ka kindlasti tead,suvel auto hinnad on kõrgemad )


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev Juun 22, 2011 0:45 
Eemal
Ex-Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Mär 12, 2004 14:28
Postitusi: 2720
Asukoht: Tallinn-Kohila
DanCCE kirjutas:
Sama Calibra siin müügis ju 800 € eest,või vahepeal omanik uus tekkinud? Küsiks siis,mida selle 200€ eest ka tehtud on?

Ootan oma küsimusele ikkagi vastust!!!

_________________
BMW 535d e61 M-pakett 200kw+
BMW 740d e38 180kw


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev Juun 22, 2011 0:55 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Mai 24, 2005 21:53
Postitusi: 511
Asukoht: Tallinn , Viimsi
http://www.auto24.ee/used/862981 nüüd siis seal ka muudetud hinnaga :) kuid ikkagi ... läbi foorumi ostes saad €1000 ning läbi auto24 saad €999 .... seega €1 ikkagi võitu :D .... või kaotust :clap:

_________________
Terv.
Mauks


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev Juun 22, 2011 0:58 
Eemal
Külaline

Liitunud: Teisipäev Juun 21, 2011 21:21
Postitusi: 7
DanCCE kirjutas:
DanCCE kirjutas:
Sama Calibra siin müügis ju 800 € eest,või vahepeal omanik uus tekkinud? Küsiks siis,mida selle 200€ eest ka tehtud on?

Ootan oma küsimusele ikkagi vastust!!!


seda mida ma 200 euri ees tegin ?

peale eelmist kuulutust, kulutasin rehve natuke, pidurit ka, sõitsin 2600 peale, aga ei teinud ma selle autole midagi juurde. ei vaja õli juurde, kettit on ok mis ma ikka vastan tipp top auto. ma arvan kes ostab see ka ei pea midagi tegema. las nautib n.ö. tibi magnetti


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev Juun 22, 2011 1:01 
Eemal
Külaline

Liitunud: Teisipäev Juun 21, 2011 21:21
Postitusi: 7
Mauks kirjutas:
http://www.auto24.ee/used/862981 nüüd siis seal ka muudetud hinnaga :) kuid ikkagi ... läbi foorumi ostes saad €1000 ning läbi auto24 saad €999 .... seega €1 ikkagi võitu :D .... või kaotust :clap:



kuulge inimesed ma ikka teist ei saa aru. nüüd on ka 1 euro eest vaidlete. seda autot niivisi tuunimiseks ise teate kui palju raha vaja,otsimine ka veel neid juppe. mis häda on ma ei saa aru? auto on odav ja keegi nii odavahinnaga saab sama sugust auto nagu teil. see on asi voi palun selgitage kas 1 auro eest virisete?


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev Juun 22, 2011 1:07 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Mai 24, 2005 21:53
Postitusi: 511
Asukoht: Tallinn , Viimsi
sametoeva kirjutas:
kuulge inimesed ma ikka teist ei saa aru. nüüd on ka 1 euro eest vaidlete. seda autot niivisi tuunimiseks ise teate kui palju raha vaja,otsimine ka veel neid juppe. mis häda on ma ei saa aru? auto on odav ja keegi nii odavahinnaga saab sama sugust auto nagu teil. see on asi voi palun selgitage kas 1 auro eest virisete?


Vabandan kui kuidagi solvasin vms ... ise lihtsalt olen sellel arvamusel et kui kusagil juba sul 1 hinnaga auto müügis siis võiks teise kohta müüki pannes sama hind jääda .... mitte et ühes kohas 1 hind ja teises kohas teistsugune hind .... veelvähem et cali foorumis nö suurem ( ei aja taga €1 vahet) .... isiklikult vbl annaksin siinsetele inimestele vbl soodsamalt kuna teada et jääb headesse kätesse ning teinekord kui soovi saaksid ikkagi kursis olla oma auto tulevikuga

aga see ka minu arvamus ainult .... vabandan veelkord kui miskit moodi solvasin vms.

Terv.
Mauks

_________________
Terv.
Mauks


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev Juun 22, 2011 1:19 
Eemal
Külaline

Liitunud: Teisipäev Juun 21, 2011 21:21
Postitusi: 7
ei ole midagi. ma ei tea kus on müügis 800 euriga. aga auto24 olev hind mängib ostja hetkelist psuholoogiaga. 999 euriga ostatud auto on ikka alla 1000 euri saadud auto. 1 sinna 1 tänna nii kui niii selle autol on ka natukene tingimis võimalus.

igatahes vabandan ise ka kui tekkis arusaamatus.


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev Juun 22, 2011 1:19 
Eemal
Külaline

Liitunud: Esmaspäev Apr 12, 2010 23:20
Postitusi: 184
DanCCE kirjutas:
DanCCE kirjutas:
Sama Calibra siin müügis ju 800 € eest,või vahepeal omanik uus tekkinud? Küsiks siis,mida selle 200€ eest ka tehtud on?

Ootan oma küsimusele ikkagi vastust!!!



Mismõttega kohe turja karata ma ei saa aru :roll:

paljud ju ostavad ja müüvad autosid, teenivad vb väikse taskuraha sealt vahelt, mis siin foorumis nii ei tohi v

igaüks määrab ise oma müüdavale asjale hinna ju, veits naljakas pole, kui foorumi admin hakkab siin müügihindu dikteerima või

kui auto hind pole su arust auto seisukorraga vastavuses, siis ära osta ja vsjo

_________________
www.calibraclub.ee/foorum/viewtopic.php?f=23&t=12567


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev Juun 22, 2011 1:28 
Eemal
Ex-Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Mär 12, 2004 14:28
Postitusi: 2720
Asukoht: Tallinn-Kohila
anrk kirjutas:
DanCCE kirjutas:
DanCCE kirjutas:
Sama Calibra siin müügis ju 800 € eest,või vahepeal omanik uus tekkinud? Küsiks siis,mida selle 200€ eest ka tehtud on?

Ootan oma küsimusele ikkagi vastust!!!



Mismõttega kohe turja karata ma ei saa aru :roll:

paljud ju ostavad ja müüvad autosid, teenivad vb väikse taskuraha sealt vahelt, mis siin foorumis nii ei tohi v

igaüks määrab ise oma müüdavale asjale hinna ju, veits naljakas pole, kui foorumi admin hakkab siin müügihindu dikteerima või

kui auto hind pole su arust auto seisukorraga vastavuses, siis ära osta ja vsjo

Ja mis see sulle ette jäi praegu??? Ma pidasin silmas seda,et sama auto on siin foorumis müügil ja kuulutus on aktiivne ning hind 800€,kasutajanimi aga teine!!! Sellest lähtuvalt esitasin ka esimese küsimuse,millele tuli käre vastus.

_________________
BMW 535d e61 M-pakett 200kw+
BMW 740d e38 180kw


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev Juun 22, 2011 1:39 
Eemal
Külaline

Liitunud: Teisipäev Juun 21, 2011 21:21
Postitusi: 7
ok kallis sõber. kas saaksid selle vana kuulutust ära kustutada kui võimalik?
ja minu arust täesti teemast kõrvale kaldusime.
lõpuks, auto on 1000 euro väärt minu silmas.
head ööd teile kõigile tänaseks
ärge kakelge kõik olete sõbrad ;)


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev Juun 22, 2011 8:19 
Eemal
Ex-Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Mär 12, 2004 14:28
Postitusi: 2720
Asukoht: Tallinn-Kohila
sametoeva kirjutas:
ok kallis sõber. kas saaksid selle vana kuulutust ära kustutada kui võimalik?
ja minu arust täesti teemast kõrvale kaldusime.
lõpuks, auto on 1000 euro väärt minu silmas.
head ööd teile kõigile tänaseks
ärge kakelge kõik olete sõbrad ;)

:) väga hea,panen teise teema lukku

_________________
BMW 535d e61 M-pakett 200kw+
BMW 740d e38 180kw


Ãœles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 16 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 47 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
et 3.0.11