*

Eesti Opel Calibra Klubi

Calibra Club Estonia
Tänane kuupäev Laupäev Apr 20, 2024 5:39

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 446 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 30  Järgmine
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Pühapäev Okt 31, 2010 23:39 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Mai 24, 2005 21:53
Postitusi: 511
Asukoht: Tallinn , Viimsi
Mis ka siis terve talve jooksul plaan ära teha endal?

Aga mulle meeldib see cali väga .... pildilt 1 asi kuid ikka oma silmaga näha on ta veelgi parem :)

_________________
Terv.
Mauks


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev Okt 31, 2010 23:58 
Eemal
Calibra klubi liige | Administraator
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Juun 21, 2006 16:29
Postitusi: 1197
Asukoht: Kohila vald / Tallinn
Tänud 8)

Talvel.. hmmm.. Noh juba pikemat aega siin mõtetes mõlkunud suuremad plaanid tehnika poole pealt. Aga jah kahjuks need tunduvat jääma unistusteks. Et ei hakka neid praegu üldse rääkima. Kuna aega vähe (kool, töö jne) ja ega korralikku ruume pole ka talvel ehitamiseks pole, siis midagi suurt vist see talv ei juhtu.

Võib-olla jõuan veljed ära sirgestada, värvida, rant poleerida, paremad rehvid peale.
Plaan vb siis sebida parema hääle tekitamseks korralik lõpupütt (hetkel sel mingi odav junn all, sp pole hääl ka kõige "ägedam")

Et noh ei julge tegelikult midagi lubada, eks kevadeks näeb, mis saanud on. Plaane on, aga kas need just talvel juhtuvad (salongivalgus maki järgi led'idega siniseks, audiosüsteemi parandada jne jne)
:cranky:

_________________
wtf # 21 !


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev Nov 01, 2010 11:31 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Jaan 19, 2010 13:41
Postitusi: 157
Asukoht: Raplamaa
wtfff kirjutas:
Mingi aeg tagasi hakkas aju jamama. Läks lolliks. Oli õnneks kohe teine võtta ja panin peale. Jälle auto sõitis ja korras kõik.

Kas mootor läks lolliks läinud ajuga käima ning puterdas hullult või ei käivitunud üldse?
Endal selline kogemus, et kui kiip vigane on, siis ei võta Check Engine tuld süüte keeramisel ette ning süüde puudub. Kui aga mootor käima läheb, siis ei tohiks see kiibi viga olla - sest sellisel juhul on süüdi kiibil oleva map'i ja andurite infot töötlev üksus.

Kui on viitsimist katsetada, siis võid lasta joota uuele ajule pesa (täitsa müüakse) ning vanale kiibile uued jalad ja siis saad vastavalt oma soovile kiipe lihtsalt vahetada. :wink:

On siis muidu üldse minekuvahet ka tunda, et kiipi vahetada tahad? :)


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev Nov 02, 2010 0:15 
Eemal
Calibra klubi liige | Administraator
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Juun 21, 2006 16:29
Postitusi: 1197
Asukoht: Kohila vald / Tallinn
Mootor hakkas puterdama, tõmbas hinge kinni. Nagu oleks bensiin otsa saanud. Ja andis siis mingi kümme veakoodi :mrgreen:
Tänud mõtte eest. Peakski nii äkki proovima, ainuke asi veel selles, et mul erineva tähistega ajud. (GQ vs GY) Chipe on ka tavaliselt mingitele konkreetsetele tähistele. Ühel sõbral jääb ka varsti üks chip üle, rääkisin temaga, a ta luges sobivate ajude tähistused üle ja see ei oleks sobinud. Kuid samas, ega proovimine ei tohiks halba teha? (noh kui ma enda vana aju chipi prooviks)?

Noh nagu ma ühes eelmises postis kirjutasin (kui oli ka üks mootorijama ja proovisin teist aju, et äkki aju viga), siis tagumiku järgi tundus küll jah :mrgreen: , aga noh seda tundmist ei saa võtta absoluutse tõena.
Ja noh nüüd jälle aju vahetades võib-olla tõesti oli midagi tunda, et uimasem. Aga päris 200% ma seda väita ei julge :P

_________________
wtf # 21 !


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev Nov 02, 2010 18:25 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Jaan 19, 2010 13:41
Postitusi: 157
Asukoht: Raplamaa
Kiibi enda proovimine midagi halba ei tee. Põhiline, et staatilise elektri ja kuumuse kiibist ning trükkplaadist eemal hoiad.

Edu proovimisel! :)


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev Mär 02, 2011 23:40 
Eemal
Calibra klubi liige | Administraator
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Juun 21, 2006 16:29
Postitusi: 1197
Asukoht: Kohila vald / Tallinn
Nii, cali siis ikka veel garaažis, kuid vahepeal sai natsa juppe ostetud.
Taha ostsin 225/45R17 rehvid, ette tumedad angel-eyed tuuningtuled ja nahksisu. :P
Siinkohal lähevad tänud lihtsalterki'ile :worship:

Pilte ka siis asjadest:
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

Nahksisu muidu korralik, aga esiistmete ääred veitsa kulunud, noh eks ka loogiline, ligi 20 aastat kasutatud istmed ju :D . Ning juhi seljatoe ääres on mingi 5cm õmblust lahti. Seega nendega tuleks midagi ette võtta.

Kevadel arvatavasti aretan konditsioneeri peale, kui lund natuke rohkem ära sulab.

Senikaua aga :buddies: :mrgreen:

_________________
wtf # 21 !


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev Mär 02, 2011 23:44 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Mär 01, 2007 1:10
Postitusi: 459
Asukoht: Põltsamaa
Sisu teeb kadedaks :worship:


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev Mär 03, 2011 1:39 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Juul 09, 2009 14:57
Postitusi: 615
Asukoht: Tallinn/Padise
Sisu teeb tõesti kadetaks. Ise olin ka huvitatud sammast sisust aga mis teha , aga kes ees se mees :mrgreen:


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev Mär 03, 2011 22:15 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Juun 12, 2010 11:51
Postitusi: 185
Asukoht: Eesti-Soome-Portugal
Loodan et oled ikka rahul tulede, rehvide ja sisuga. Mul on hea meel et asjad läksid hoolsa ja hea omaniku kätte. Õnne ja edu sulle oma masina ehitamise juures olen kinnel et nüüd tuleb sellest ilus masin sul :D :driving: :buddies: :clap:


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev Apr 12, 2011 15:50 
Eemal
Külaline

Liitunud: Esmaspäev Jaan 26, 2009 11:12
Postitusi: 267
No, uut pildimaterjali ka tuleb, uute tulede ja istmetega we? :)


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev Apr 12, 2011 22:25 
Eemal
Calibra klubi liige | Administraator
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Juun 21, 2006 16:29
Postitusi: 1197
Asukoht: Kohila vald / Tallinn
Varsti. Kuid istmetega mitte. Pidin kahjuks maha müüma, pole enam neid alles. Kahju. Aga tuleviku plaanides on sisu sees.

Hetkel salong kõik laiali, armatuur väljas jne. Aretan konti peale.

_________________
wtf # 21 !


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev Apr 24, 2011 23:56 
Eemal
Calibra klubi liige | Administraator
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Juun 21, 2006 16:29
Postitusi: 1197
Asukoht: Kohila vald / Tallinn
Nii, räägin siis järjekorras.

Hakkasin aretaa konditsioneeri peale. Ei ole see midgai nii lihtne, kui algul tundus. Päris palju on erinevat :mrgreen: Ma lihtsalt ei tahtnud enda kerest loobuda (et lihtsalt võtta kondiga masin) ja siis otsustasin proovida. Aga noh päris peale pole veel pannud, üks etapp tehtud. Sõiduisu tuli enne peale.

Nii, salong siis laiali.
Pilt
Tuleseina tuli uued augud teha.
Pilt
Võrdlus kondi ja tavalisega.
Pilt
Kondisüsteem salongis sees.
Pilt

Siis aga tulid juba ilusad ilmad ja tahtsin avalaksule jõuda ja sõita ning otsustasn auto kokku laduda, et noh salong nagunii kokku, siis vaja veel kapoti alt asju teha. Okei, juhtmeid ka tglt vedada.

Päev enne avalaksu hakkasin autot kokku laduma. Dan tuli veel päeval appi natsaks, tänu talle :buddies: . Aga jah päev läks päris pikaks, kuid kokku ma ta sain. Angel'id ka autol nüüd küljes. Oli palju tagasilööke ka. Tahtsin oma esimesed veljed alla panna, kuid ühel esimesel veljel ajas äärest õhku välja. Ühel tagumisel rehvil oli külgseina talve jooksul auk tekkinud :bang: Siis veel ühe velje kapsli kinnitus murdus pooleks. Et igast jama.
Panin siis teise jooksu velgi alla, millel ka esirehvid pastlad all. Niiet võite pakkuda mulle kohe hulgi hea hinnaga 215/45 R17 ja 225/45 R17 rehve :P

Hommikul startisin juba peale 7't ning siis hakkasid esimesed jamad pihta. Käiguvahetusel tõmbas ming kolksu sisse ja auto lärmas jubedalt. Sai siis korra tõstuki peal käidud ja mis ma näen, sumps pmst pooleks. Eks mu enda süü ka, täiesti jäik ühendus oli, mingit sukka vms vahel polnud.
Okei, siis otsustasin, et võiks ikka avalaksule minna, klubilisi näha ja värki, et pohh sõidust siis. Natuke sain sõita kui juba auto käitus imelikult, jäin Haapsalu mnt ääres seisma ja tagumine rehv täiesti tühi. Eelmine õhtu oli nii kiireks läinud, et tungi ja varuratast polnud kaasas ning siis jäin Mauksi ootama. Selle aja jooksul tiirutas politsei minust mitu korda mööda. Siis sai Mauksi abiga ratta vahetatud, suured tänud talle :buddies: . See rehv oli tee peal kuidagi samuti külgseina lõhki saanud, suur auk sees. Seega igale poole rehve vaja :(
Hakkasime siis Mauksiga koos liikuma ning pmst kohe olid mul vilkurid järgi. Nii, mis seal ikka, sain oma erakorralise TÜV kätte. :(
Ehk siis väga *piiip* hommikupoolik ja noh ka eelmine päev oli. Jamad jama otsa. Haapsalus tahtsin veel pesulast läbi käia, kuid statis oli nii pikk järjekord ja mingi Niine oma oli suletud. Niigi hiljaks jäänud, siis läksin edasi Kiltsile. Hommikul hakkasime jah peale 7-t liikuma ja kohale jõudsin mingi pool 12 :lol:

Kiltsil sõitma ei hakanud oma pooliku autoga minema, kuigi oleks huvi pärast veerandmiili aega teada saada küll.

Täna siis hakkasin sumpsi vahetama, otsustasin esialgse väljalaske tagasi panna. Ja mis ma nägin, sellel samuti püti juurest lõhki. No krt, niigi kõike topelt, aga ikka kõigiga midagi viga. Keegi on mulle talve jooksul käru keeranud :mrgreen:
Natuke keevitust ja sain ka väljalaske alla, nüüd sellega korras.


Nii, aga mis seal ikka, pilte pole jõudnud angelitega veel teha, auto sitane ja kiire olnud kogu aeg. Selleks korraks siis kõik, liigagi pikk tekst tuli :wink:

_________________
wtf # 21 !


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev Apr 25, 2011 23:52 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Juul 30, 2007 22:36
Postitusi: 1108
Asukoht: läänemaa
päris tegus päev oli sul :driving: aga hea ,et kõik lõpuks õnnelikult läks. ma tiirutasin enda masinaga ka mingi kella 14.00 ringi linnas,aga ei nänud ühtegi klubilist :cry:


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev Apr 26, 2011 9:30 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Mai 24, 2005 21:53
Postitusi: 511
Asukoht: Tallinn , Viimsi
narkokoer kirjutas:
päris tegus päev oli sul :driving: aga hea ,et kõik lõpuks õnnelikult läks. ma tiirutasin enda masinaga ka mingi kella 14.00 ringi linnas,aga ei nänud ühtegi klubilist :cry:


Kus linnas ja mis päev :P :D

_________________
Terv.
Mauks


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev Apr 27, 2011 0:43 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Juul 30, 2007 22:36
Postitusi: 1108
Asukoht: läänemaa
haapsalus kus ma elan ja SR openingi päeval. lootsin teid linna pildis leida ja oleks ka sappa võttnud. :driving:


Viimati muutis narkokoer, Kolmapäev Apr 27, 2011 11:19, muudetud 1 kord kokku.

Ãœles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 446 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 30  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Google [Bot] ja 15 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
et 3.0.11