Eesti Opel Calibra Klubi
http://calibraclub.ee/foorum/

AO Talvekarika 1. etapp 09.01 - Edukalt toimunud!
http://calibraclub.ee/foorum/viewtopic.php?f=15&t=15570
1. leht 1-st

Autor:  Seiklusminister [ Neljapäev Dets 24, 2015 16:25 ]
Teema pealkiri:  AO Talvekarika 1. etapp 09.01 - Edukalt toimunud!

Seiklusministeeriumi Talvekarikas 2016 on 3. etapiline autoorienteerumise võistluste sari, mis leiab aset kolmes Eesti linnas igakuiselt. Sarja arvestusse lähevad kõik kolm etappi ja etapid toimuvad Tallinnas, Haapsalus ja Tartus. Kõik etapid on oma stiililt valikorienteerumine ja leiavad aset valgel ajal. Peale võistlust on kõigil osalejatel võimalik jääda ööbima ja veeta mõnusalt aega saunas suheldes.

Esimene etapp leiab aset juba 09. jaanuaril Tallinnas ja Harjumaal. Kavas on 5 tunnine valikorienteerumine ja punktid asuvad linna äärealadel kui ka linnast väljas. Üritus algab kell 11.00 registreerimisega. Kell 12.00 saab esimene võistlusauto stardi. Rada on kuni 200 km pikk.

Võistlusele saab registreerida Seiklusministeeriumi kodulehel asuva vormi kaudu ja tehes seda enne 02. jaanuarit on osalustasu tunduvalt soodsam. Selle aasta uuenduseks on see, et osalustasu on liikme põhine. Eelregistreerides on iga võistkonna liige 15 eurot. Kohapeal ja nädal enne võistlust 20 eurot liige. Alla 16 aastased lapsed saab võtta tasuta kaasa. Osalustasu sees on peale igat etappi ka pesemisvõimalus ja saun. Ööbimise ja söögid peab igaüks ise broneerima.

Võistelda saab kahes klassis: Retro ja Vaba. Retro klass – Vana või mingil moel eriline auto. Auto sobivuse üle retro klassi otsustab korraldaja jooksvalt. Vaba klass – Tavaline auto

Võistluse juhend asub siin: http://www.seiklusministeerium.ee/public/talvekarikas16.pdf

Võistlusele saab registreerida siin: www.seiklusministeerium.ee/registreerimine

Küsimuste korral saab abi e-maili teel: Joonas@seiklusministeerium.ee


Pilt

Kohtume stardis!

Joonas Väärtnõu
Seiklusministeerium

Autor:  Seiklusminister [ Pühapäev Jaan 10, 2016 17:11 ]
Teema pealkiri:  Re: AO Talvekarika 1. etapp 09.01 - Edukalt toimunud!

Aitäh kõigile osalejatele. Loodetavasti oli kõigil tore päev ja loodan, et kohtume juba järgmisel etapil Haapsalus. Kahju, et saunajaid nii vähe oli ja et vaba klassi esikolmik lahkus enne autasustamist. Vigade paranduse saab teha Haapsalus ja seal saab ka kätte auhinnad.

Registreerimine Haapsalu etapile on juba avatud ja esimesed 5 tiimigi on juba kirjas. Registreerida saab: http://www.seiklusministeerium.ee/registreerimine

Talvekarika 1. etapi tulemused on saadaval siit:
http://www.seiklusministeerium.ee/publi ... 1etapp.pdf

Talvekarika 1. etapi teekonnad, kilometraaž ja raja läbimine on nähtav siit:
http://sportrec.navirec.com/ui/#1b8umcl

Kohtume 06. veebruar Haapsalus, karikasarja II. etapil

1. leht 1-st Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/