*

Eesti Opel Calibra Klubi

Calibra Club Estonia
Tänane kuupäev Neljapäev Mär 28, 2024 12:24

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 7 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: parkimine
PostitusPostitatud: Teisipäev Juul 22, 2008 1:02 
Eemal
Külaline

Liitunud: Teisipäev Juul 22, 2008 0:35
Postitusi: 3
calibra-klubi parkimise stiili demonstreeris edukalt laupäeval 19 juulil Kuressaares üks väsinud olemisega hõbedane calibra. Tegu oli Tamme poe parklaga, mis oli suhteliselt tühi. Selle klubi mehepojad käisid aga kesvamärjukest sedasi ostmas, et auto pargiti täpselt poe ukse ette kollase joone äärde. Üks sügas oma pead ja kukalt kuni teised vägijookidega tagasi olid. Te peaks tegema oma klubis reegli, et igal rimakal ei oleks üldse õigust klubikleepse peale panna.
Aga reklaam missugune :P


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Juul 22, 2008 2:18 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Juun 14, 2007 21:40
Postitusi: 779
Asukoht: Kuressaare/Tallinn
Saaremaal on üldse palju calibrasid aga need ei ole klubi omad!
Klubist on saaremal ametlikult 2 autot Mina(lilla ja must) ja Arow(punane)

Kui annad auto nri märgid võin asja uurida...

Külastaja, kas sina pargid alati korralikult?
Ja millest eeldad et tegu oli just selle klubi autoga?

Võin ette lugeda veel mitmeid klubide autosid mis pargivad näiteks Rae poe ees pidevalt kus on nii parkimiskeeluala kui ka peatumis siis võiks juttu teha ka kohe rullnokadest kes kihutavad oma autodega mis koosneva: (pahtlist,spreivärvist ja magrost) pikki Uut tänavat ja siis võiks talve ja kevade nurgal ka mõni inimene pidama saada!

Ma olin saardes (kodumaal) kuuaega ja selle ajaga pidin sodiks sõitma vähemalt 20 autot mis ei tundnud liiklus reegleid ja tegid selliseid manõõvreid mida unes ei oskaks ka ette näha...

Mina leian et selle teema koht oleks www.Saarlane.ee kus on olemas ka nende autode nrid mis selliseid lollusi teevad!

_________________
Pilt


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Juul 22, 2008 15:35 
Eemal
Külaline

Liitunud: Teisipäev Juul 22, 2008 0:35
Postitusi: 3
Sega, siis pead oma juhtimisstiili vist pisut muutma, kui kogu aeg pead kedagi sodiks sõitma. Neid kes liiklusreegleid ei tunne, on küll ja küll, aga üldiselt ise normaalselt liigeldes sellised asjad eriti ohtlikke olukordi ei tekita.

Ilmseks vihjeks, et tegu on klubi autoga, olid calibraclub kleepsud autol. ladu24.ee kleepsud olid ka, aga neid on jagatud nii siin kui seal.
Saaremaa auto see tõenäoliselt ei ole, kuna selline rimu oleks varemgi silma hakanud. See nädalavahetus toimus ju Õlletoober, mis tõi saarde nii karvaseid kui sulelisi.

Kas mina pargin alati korralikult ? Tahtsin juba vastata, et kindlasti mitte, aga kui järele mõelda, siis ei meenu küll, millal kusagil viimati meelega oleksin valesti parkinud..

Eesmärk ei olnud tegelikult konkreetset süüdlast välja tuua, küll aga juhtida tähelepanu sellele, et nii labase käitumisega jaab klubist väga kehv mulje. Pooltühi parkla ja noored ajavad täpselt ukse ette auto kollase joone äärde..


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Juul 22, 2008 22:32 
Eemal
Calibra klubi liige | Administraator
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Aug 27, 2004 22:33
Postitusi: 1112
Asukoht: Tallinn/Tõrva
Calibraclub.ee kleepsud võivad olla küljes ka autol, mis on vahepeal omanikku vahetanud ja ei kuulu enam klubisse...kahjuks on neid, kes ei võta auto müümisel kleepse maha. Minu mäletamist mööda ei ole hetkel klubis ühtegi hõbedast autot, nii et meie klubi autoga tegu ilmselt ei olnud.

Info klubi autode kohta, mis reegleid rikkudes klubi mainet kahjustavad on igati teretulnud, kuid välja tuleks kindlasti tuua auto number. Niisama värvi järgi on süüdlast väga raske kindlaks teha, isegi kui tegu on klubiliikmega.

_________________
Calibrad 2.5 V6 1995 ja 2.5 V6 1997
http://www.db-hp.ee/web/project/45/opel ... -v6-glibra


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Juul 23, 2008 0:34 
Eemal
Külaline

Liitunud: Teisipäev Juul 22, 2008 0:35
Postitusi: 3
Pilt

selle pildi järgi peaks omanik või eelmine omanik ära vast tundma küll masina..


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Juul 23, 2008 0:50 
Eemal
Külaline

Liitunud: Reede Nov 30, 2007 23:28
Postitusi: 103
Asukoht: Saaremaa
tegu ei ole klubi liikmega
to tyyp on minu kursakaaslase tuttav, yritan mainida talle liiklus eeskirju edaspidi...


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Juul 23, 2008 18:41 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Juun 14, 2007 21:40
Postitusi: 779
Asukoht: Kuressaare/Tallinn
Vaata asi pole nii võrd juhtimisstiilis kui ettenägematutes manõõvrites no kui sulle ikka nimodi ette lõigatakse et pead plokki pidurdama...

Aga jah seal tammepoe ees seisavad pidevalt need autod, tegelikult seal nad liiklust ei sega...

_________________
Pilt


Ãœles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 7 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
et 3.0.11