*

Eesti Opel Calibra Klubi

Calibra Club Estonia
Tänane kuupäev Neljapäev Mai 23, 2024 12:58

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 20 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Sept 22, 2003 22:35 
Eemal
Külaline

Liitunud: Neljapäev Jaan 30, 2003 16:28
Postitusi: 60
Hmm asi võib olla lamdaanduris.


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Mai 16, 2004 0:01 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Mai 02, 2004 0:34
Postitusi: 90
Asukoht: tartu
mul kah mingi säärane problem,et kui kohapeal käib tasastel pööretel siis läheb seesama tuluke koos mingi relee klõpsatusega(mis tuleb Paremalt ukse posti juurest)põlema ja mootor teeb kohe jõnksatuse või jääb üldse seisma.aga kui hoida kohapeal käies pöördeid kuskil 2 tonni juures,siis tuluke vahest vilksatab ning mootor teeb samal ajal jõnksatuse.
Milles probleem?


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Aug 09, 2006 15:36 
Eemal
Külaline

Liitunud: Neljapäev Okt 06, 2005 11:41
Postitusi: 5
Hoi,

Ma näen, et selle tulukesega on nii mõnigi kamm olnud teistel (tegu siis "engine check control" jubinaga). Mul seoeke asi, sõitsin linna, käisin poes ja ära tulles auto ei käivitu enam. Kodust lahkudes auto mitte mingeid imelike vigureid ei teinud ja sõites ka midagi erakorralist ei juhtunud.
Käivitades mootor läheb tööle, korra lööb pöörded üles kui gaasi anda ja siis sureb kohe välja ja see oranz tuluke jääb vilkuma. Nüüd küsimus, siin inimestel olnud probleeme, kus auto iseenesest töötab ja tuluke särab, a mul ei lähe üldse tööle (ei jää tööle), et mida kus ja kuidas kontrollida/vahetada? Niipalju kui küsinud olen, soovitati diagnostika teha arvutiga. Kas see oleks ka teie poolne soovitus või on mingi kindlam mure mille saaks lahendada midagi vahetades/kontrollides?
Aitäh


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Aug 11, 2006 20:00 
Eemal
Külaline

Liitunud: Neljapäev Okt 06, 2005 11:41
Postitusi: 5
Nih, minu probleem sai lahendatud, tänud vastajatele. Siiski, probleem oli hoopis muus, kui arvata oskasin. Nimelt olin vist võtit niimoodi retsind, et immo kiip kukkus ära ja seega auto võtit ei tunnistanud enam :( Odav lõbu see teema mulle igatahes ei olnud :) Nüüd vaja aint uut õhuvõtutoru ja jagaja kaant... keegi poodi oskab soovitada? :)


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Aug 11, 2006 20:24 
Eemal
Külaline

Liitunud: Reede Sept 03, 2004 1:40
Postitusi: 1591
Asukoht: laias maailmas
madfury kirjutas:
Nih, minu probleem sai lahendatud, tänud vastajatele. Siiski, probleem oli hoopis muus, kui arvata oskasin. Nimelt olin vist võtit niimoodi retsind, et immo kiip kukkus ära ja seega auto võtit ei tunnistanud enam :( Odav lõbu see teema mulle igatahes ei olnud :) Nüüd vaja aint uut õhuvõtutoru ja jagaja kaant... keegi poodi oskab soovitada? :)


www.forss.ee
lleiad abimehe, kel soodukas ja saadki 15-20 % niigi soodsatest hindadest alla ka, kui uut kaupa otsid :)


Ãœles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 20 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
et 3.0.11