*

Eesti Opel Calibra Klubi

Calibra Club Estonia
Tänane kuupäev Neljapäev Mär 28, 2024 17:17

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 9 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Logo teema..
PostitusPostitatud: Teisipäev Apr 18, 2006 17:43 
Eemal
CCE klubi asutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Jaan 29, 2003 0:46
Postitusi: 815
Asukoht: Tallinn
Taaskord paluti mind assja selgitama.. Nuu ex ma proovi !!

Valhalla, seda ma tõesti ei tea kes su postituse ära kustutas ja mix aga juu siis rikuti teatud foorumi reeglite vastu..

Mis puudutab seda logo teemat, siis selles võite mind süüdistada kui tahate.. !!!!
Mina selle lepingu kunagi tegin ja mõni aeg tagasi päevavalgele tõin.

Lepingu osapooled on antud logo autor ja calibraclubi domeen, kuna toona ei olnud veel ühtegi ametliku MTÜ-d või assja olemas..

See et see teises foorumis valjult välja toodi, polnud võibolla õige tegu, et olex juu võinud assja ka enne foorumi väliselt arutada.. Aga hetke -emotsioonide käigus võib nii mõndagi juhtuda..

Minu seisukoht on järgmine: Ka mind häirib natuke see, et kahel klubil on sama logo jne.. Aga mis mind kõige rohkem häirib on see et endiselt eksisteerib kaks klubi !!

Kas tõesti ei osata leida kompromissi ???????

Kuna käin siin suht harva siis pakun omalt poolt lahenduse kuidas asi võiks edasi toimida. (Lihtsalt valus on vaadata kuidas minu loodud klubi vaikselt laiali läheb..)

Lugu järgmine:

Et mõlemad klubid saaksid oma sümboolikat edasi kasutada soovitan teil teha ühine kodulehekülg.. kus siis eraldi välja tuua kaks MTÜ-d ning viited nende foorumile. Et uued liikmeid saaxid ise valida kumba MTÜ-ga nad liituda tahavad ja Calibra klubi kui selline olexki kahe MTÜ kooslus.

Kuna mul on käeulatuses admini paneeliga valmis kodukas, mis sobix sellex ideaalselt, siis ootan antud teemal ka tõsist vastukaja..


Rahumeelset koostööd kahe klubi vahel soovides,

Janzo

_________________
A Chance to Race is A Chance to win!
------------------------------------------------------ 100 CAR


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Apr 18, 2006 17:57 
ma olen 150% selle poolt et klubid liita :)


Ãœles
  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Apr 18, 2006 18:17 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Apr 02, 2004 10:34
Postitusi: 154
Asukoht: Tallinn
Janzo olen Sinuga nõus, kahel klubil pole mõtet. Kuid nüüd tekivad mõned küsimused.
1)Miks te tegite siis uue klubi?
2)Kui meil oleks jälle ühine foorum, kus me saaksime selle kindluse, et ühel heal päeval see jälle maha ei võetaks ja kellegi läpakasse ei satuks?

Njah minumeelest ei ole kompromiss seljataga uue klubi tegemine.... või mis???


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Apr 18, 2006 18:28 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Apr 15, 2004 11:54
Postitusi: 975
Asukoht: võru - Tallinn
pooldan ka kahe mtü kooslust. Mina nagu tahtsingi seda alguses et oleks n.ö. ühine klubi, millel oleks oma sõltumatu alaklubi et mingi Lõuna-Eesti calibra Team või Tartu Calibra team või midagi taolist.. tore et asjad hakkavad minema seda pidi nagu oleksid võinud nad alguses olla. Ühine leht, 2 ala foorumit. Siis ei ole seda probleemi , et lõuna-eesti rahvas peab küsima luba tallinna härradelt oma ürituste korraldamiseks .

Olen koguaeg seda üritanud selgeks teha aga millegipärast ei ole mind kuulda võetud.

_________________
Opel Calibra Turbo 4x4, Keke Rosberg Edition 0888 150kw

www.estonianentertainment.ee


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Apr 18, 2006 19:08 
Eemal
Külaline

Liitunud: Neljapäev Aug 18, 2005 18:50
Postitusi: 419
Asukoht: tartu
reaperiga täitsa nõus ja toetan tema ideed. kuid jah üks kodukas võiks olla küll kus jah alaklubid.

_________________
ajaviiteks: stupidvideos.com ja sul on jälle hea olla.


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Apr 18, 2006 19:17 
Eemal
Külaline

Liitunud: Reede Sept 03, 2004 1:40
Postitusi: 1591
Asukoht: laias maailmas
2 foorumit ?
see ei saa kunagi toimima ju, kogu see pere kasutab esimest foorumit, tehku omale oma kinnised klubi teemad eraldi seal kui sellest mõnu tuntakse :D

ps janzo oleks nagu arusaajamaks muutunud ajaga :)

aga mul on tunne, et eesti jonn ja kangus ei lahenda seda muret veel nii pea, oma uhkust ja kättemaksu ei suuda keegi alla neelata . . .


need asjad omale selgeks mõelda, siis saaks alles edasi millestki rääkida . . .


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Apr 18, 2006 19:37 
Eemal
CCE klubi asutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Jaan 29, 2003 0:46
Postitusi: 815
Asukoht: Tallinn
aux kirjutas:
Janzo olen Sinuga nõus, kahel klubil pole mõtet. Kuid nüüd tekivad mõned küsimused.
1)Miks te tegite siis uue klubi?
2)Kui meil oleks jälle ühine foorum, kus me saaksime selle kindluse, et ühel heal päeval see jälle maha ei võetaks ja kellegi läpakasse ei satuks?

Njah minumeelest ei ole kompromiss seljataga uue klubi tegemine.... või mis???


Esimesel küsimusele ei ole mina õige meez vastama ja seda on juba lahatud küll ja küll erinevates teemades/foorumites, et ei ole mõtet seda siin jälle ülesse võtma hakata..

// Kui see peax nii minema või siin muidu läbux läheb, siis adminnid, teate mida teha !! //

Mis teise vastusesse puutub , siis teie foorum jääx ikka teie kätte, lihtsalt avaneb ka nn. UUE koduka sees. Kui kodukaga midagi juhtub jääb foorum teil ikka ülesse..

_________________
A Chance to Race is A Chance to win!
------------------------------------------------------ 100 CAR


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Apr 19, 2006 0:30 
Eemal
Külaline

Liitunud: Esmaspäev Apr 12, 2004 21:07
Postitusi: 1244
// Kui see peax nii minema või siin muidu läbux läheb, siis adminnid, teate mida teha !! //
Mis sa selle all mõtlesid, et jälle nii, nagu ennem, mingi vend pistab selle taskusse ja siis käib mööda eestit ringi, vot et sihilikult ei pane ülesse, et mõned inimesed aru saaksid.

Kaks klubi on suht mõtetu, kuid ühinemine näib minu meelest suht võimatuna, kuna on nii palju jama (loe s...a)kokku keeratud ning inimesed ei usalda enam nn. vanu tegijaid.

Kahe klubi mõttetust näitab ka praegune foorumite informatiivsus, mis on ülimalt väike, võrreldes sellega mis oli kunagi ühisel foorumil


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Apr 19, 2006 2:45 
Eemal
CCE klubi asutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Jaan 29, 2003 0:46
Postitusi: 815
Asukoht: Tallinn
Ei mõelnud ma seda mida sa arvad..

Kuna ma Delfi pidev külastaja, siis lootsin, et ka siin saab äkki ilma leimita..

Pilt

Aga tundub, et mitte..

_________________
A Chance to Race is A Chance to win!
------------------------------------------------------ 100 CAR


Ãœles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 9 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
et 3.0.11