*

Eesti Opel Calibra Klubi

Calibra Club Estonia
Tänane kuupäev Reede Mär 29, 2024 6:30

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 227 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Okt 27, 2005 20:12 
Eemal
Calibra klubi liige | Administraator
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Aug 27, 2004 22:33
Postitusi: 1112
Asukoht: Tallinn/Tõrva
http://www.aegmaha.ee/?id=1380

Et te siis korralikult kõik tädikesed üle tee laseksite....muidu juhtub teiega veel samamoodi :lol:

_________________
Calibrad 2.5 V6 1995 ja 2.5 V6 1997
http://www.db-hp.ee/web/project/45/opel ... -v6-glibra


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Okt 27, 2005 20:58 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Dets 28, 2004 14:18
Postitusi: 176
Asukoht: Tallinn
http://place.ee/fun/Blaupunkt.mpg
Kõike võib juhtuda...


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Okt 28, 2005 3:06 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Mär 03, 2004 2:53
Postitusi: 320
Asukoht: Tallinn/www.calibraklubi.ee
Kes teab, see on näind, aga: kes vaatab, see vaadaku mitu korda uuesti :lol: (PUHH & NOTSU)
http://www.aegmaha.com/?id=848

_________________
Igaüx on oma õnne sepp ! Vot tak


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Okt 28, 2005 11:59 
Eemal
Külaline

Liitunud: Neljapäev Mai 13, 2004 23:53
Postitusi: 255
Asukoht: Läänemaa
:D :D :D :D


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 10, 2005 19:06 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Dets 28, 2004 14:18
Postitusi: 176
Asukoht: Tallinn
Pilt Pilt
Ette vaatust politsei :!: :!: :!:


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Dets 02, 2005 22:35 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Aug 26, 2004 14:18
Postitusi: 1125
Asukoht: tallinn
Väike lauluke


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Dets 03, 2005 1:06 
Eemal
Külaline

Liitunud: Neljapäev Aug 18, 2005 18:50
Postitusi: 419
Asukoht: tartu
vääga hea

_________________
ajaviiteks: stupidvideos.com ja sul on jälle hea olla.


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Dets 05, 2005 20:06 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Dets 06, 2004 22:45
Postitusi: 69
Asukoht: Tallinn
http://www.postimees.ee/301105/online_uudised/184622.php

http://aegmaha.ee/?id=492

_________________
auh!


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Dets 20, 2005 11:52 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Aug 19, 2005 10:59
Postitusi: 115
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php ... 1135064597

:shock:


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Dets 20, 2005 16:56 
Eemal
Ex-Liige

Liitunud: Pühapäev Aug 21, 2005 17:56
Postitusi: 289
Asukoht: Tallinn-Tartu
:D :lol: see vectra kuidagi väga sarnane calile või kuidas


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Dets 20, 2005 17:37 
Eemal
Külaline

Liitunud: Kolmapäev Apr 27, 2005 23:24
Postitusi: 273
Asukoht: Tallinn
RenatoCCE kirjutas:
:D :lol: see vectra kuidagi väga sarnane calile või kuidas

ei usu, no ikka teine masin ju, sarnase tuuninguga ikki :lol:

ja ega siis vahet pole, c täht nimes olemas :o

tegelikult, see ärinipp, calid kuum kaup praegu, st hind vast ikka körgem kui vectral, et müüa siis cali nime all


nii et võtke eeskuju kui müüma hakkate:p


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Dets 23, 2005 14:15 
Eemal
Külaline

Liitunud: Teisipäev Aug 30, 2005 10:53
Postitusi: 38
Asukoht: Tallinn
TaaviCCE kirjutas:
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php/Opel+VECTRA/sid=2e53cea19ca51e265cca913f7a064ada/tid=1135064597

:shock:


see nüüd küll vectra ei ole ju :shock:

:P sellist asja võib aint blondudele kirjutada :oops:


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Dets 25, 2005 21:08 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Mai 22, 2005 17:28
Postitusi: 69
Asukoht: tallinn
JUTT COPIPASTETUD WWW.PIHI.NETIST


Väike lõik minu tavalisest päevast! Lisan gaasi. Kas jõuan? No peaks ikka jõudma küll. Vahetan kiiresti rida. Fooris hakkab roheline vilkuma. Noh, semud anname nüüd talda. Vahetan veelkord rida. Noh, gaasi, gaasi, mees. Mingi taksojobu venib ekstra aeglaselt. Ei no muidugi. Ja lasebki rohelise käest. Seisan selle piduri taga, trummeldan räpi rütmis roolirattale. Le-gen-daarne, le-le-gendaar-ne. Vahin tuimalt foori. Kohe peaks süttima roheline. Vajutan gaasi. Mida? Ei no see mees magab, konkreetselt. Roheline on juba tükk aega peal. Lõpuks leiab oma käigukangi üles. No on tigu, ma ütlen. Rida ka vahetada ei saa – kõrval käib ilgelt tihe sebimine. No ja see venib täpselt mu ees. Gaasipedaal on paremalt esimene, mees. Mis nüüd? Jälle see meeldetuletus. Kolmas kord juba täna. Ei no peab ikka tanklas ära käima. Nõme oleks tühja paagiga seisma tuksuda. Näe statikas on siinsamas, peaks mingi snäki ka võtma. Rahustab närve. Nii, lõpuks saab sellest taksost mööda. Äkiline gaasivajutus tõmbab külje ägedalt ette. Ikkagi kolmeliitrine turboga diisel. Sakslaste viimane sõna. Mõnusa mörina saatel jõuan veel taksistile nägusid teha. Nii, kus see diisli kolonka on? Poe esiküljel paistavad ainult bensu omad. Kuradi ahistajad, ma ütlen. Diisel on jälle maja taha topitud. No egas midagi. Vajutan gaasi, et efektselt ümber nurga keerata. No kurat, mida ma näen. Taksojuht, va tropp, on minust ette jõudnud. Sätib, raisk, juba toruotsa paaki. Jään teisele poole kolonkat seisma ja kostitan teda nihhujaa sjebe pilguga. Vend on sissesõidu keelu märgi alt lõdva randmega läbi veerenud. Või kohe selline pohhuist, vaata aga vaata. Ilm on sitaks tatine, seega istun autos ja heidan sapiseid pilke takso suunas. Tüübil on parem käsi kipsis. Ei tea, kas lõi vastu käigukangi sodiks. Kuradi tropp. No nii, hakkab vist lõpetama. Ronin väärika aeglusega autost välja. Taksopede tilgutab viimast. Võid peldikus oma peenikest pigistada. Aitab juba, mees. Saabki oma viimase pisara lõpuks kätte. Raksatan püstoli lõpuni sisse ja vaatan pead vangutades lahkuvat taksojuhti. Nii, nüüd läheb väheke aega. Paak on üsna tühi, siia mahub oma seitsekend litra sisse. Jalutan ümber auto. Äkki peaks vingemad veljed ostma. Vaatan teise nurga alt. Ei, need on ikka täitsa Å¡efid, las olla. Vaatan jooksvaid numbreid kolonkal. Täpselt nagu kasiinos. Seisan auto taga. Panen tähele, et ümmargune logo pagasiluugil koosneb meie koduvabariigi kolmest rahvusvärvist. Muigan. Korraga lendab nurga tagant välja mingi hõbehall mersu. Tuleb sellise hooga, et hetkeks kardan end murtud sääreluudega kahe auto vahele jäävat. Paar tolli enne mind saab siiski pidurite vilinal seisma. Tõbras. Ma ei vaata tema poole. Paak saab täis. Rahulikult astun ligi. Võtan püstoli pooleldi välja ja ootan kuni viimnegi piisk paagisuhu sulpsab. Tunnetan mersus teatud rahutut nihelemist. Lükkan püstoli selleks ettenähtud kohta. Keeran korgi kinni ja sulgen luugi. Tõmban pool rulli paberit ja nühin põhjalikult oma käsi, justkui ajades iga viimast kui bakteripoju taga. Aeg luubis heidan paberi hooletu kaarega prügiurni ja keeran poe poole minema. Nii aeglaselt, kui vähegi suudan. Äkki kostub kolm nõudlikku signaali. Mine *piip*, mees! Ta suhtleb minuga signaalitades! Seisatan käed taskus, vaatan tema poole ükskõikse pilguga. See värdjas vehib aktiivselt kätega, annab mõista, et ma autot edasi nihutaks, et ta tankida saaks. Pilk millega teda kostitan muutub seepeale eriti ükskõikseks. Keeran minema. Sell rapsib ja laseb uue signaali valangu. Näitan talle käigu pealt, et varsti tuleb taksojuht ja ta võib tolle kohalt imeda palju süda lustib. Astun minema jättes tõpra punase näoga mulle järele vahtima. Poes on palju rahvast. Faking tipptund. Bensuostjaid on diislimeestest kordades rohkem. Kurat, diislimeestel võiks oma kassa olla. Kolonka on eraldi, siis võiks kassa kah olla. Võtan sappa. Vaatan huviga ringi, et kus siis kipskäsi kah on. Ei näe kusagil. Minust eespool olev tädi hakkab liikluskindlustust tegema. Jee. Nad võiksid siin veel pesumasinaid ka hakata müüma. Siis oleks ikka täielik tase. Sada vihast autojuhti ootamas, kuni müüjaonu mõnele tädikesele Zanussi viimaseid vigureid ette näitab. Sihukest zanussi tahaks ikka näha küll, raisk, ma ütlen. Arvuti jookseb kinni. Kindlustusega on sitad lood. Nagu ka kõigi sabas seisjatega. Vaikset mõminat on kuulda, kuid muidu on kõik tropid üsna viisaka olemisega. Harjunud kannatama, värdjad voonakesed. Restart, uus andmete sisestamine ja närvilised naeratused võtavad oma aja. Möödub terve aasta. Lõpuks saab tädi oma paberi ja ta lahkub silmad häbist põrandal. Õige kah, kurat. Ãœks korralik mutt oleks kindlustuse lasknud oma kindlustusmaakleril ära õiendada. No vähemalt ei tellinud ta hot dogi. Selle oleks mõni karmim rekkamees talle küll kannikate vahele susanud. Sinep ja tÅ¡illikaste libestusaine asemel. Nii, minu kord lõpuks ometi. Nimetan tankuri numbri ja annan kaardi. Küsib koodi. Sisestan. Ootan. Müüjaonu palub enteri nuppu vajutada. *piip*, nad ise ei oska vajutada või. Vajutan enteri nuppu. Kas midagi veel, küsib. Tellin närvide rahustuseks ühe kõige suurema kuuma võileiva. Pesto või singiga? [roppus], mis vahet seal on, peaasi, et kuum ja suur. Singiga. Sellega läheb aega. Teame, pasapeetrid, teame. Astun haigutades ajakirjade leti äärde. Võtan Kroonika. Samal ajal kostub peldikust teate küll, mis hääl ja arvake ära, kes sealt välja astub? Õige! Tundub, et kipskäel on ka miskit muud kipsis. Teistmoodi seda sitamaja maratoni seletada ei oska. Või oli äkki triatlon? Mehike näeb tõesti kuidagi räsitud välja, nagu oleks just Pariis – Dakari rallilt naasnud. Pikalt siiski tema junniseiklustele mõelda ei viitsi – mulle tehakse ju võileiba. Vana võtab sappa, millest järeldan, et häda pidi ikka põrgulik olema, kui isegi raha ei jõudnud maksta. Meenub tige mersumees. Tuju läheb vaikselt paremaks. Lappan Kroonikat. Väga vähe tisse seekord. Pikk halav lugu luuserist poliitiku magamistoast. Mõttetu leht. Täispask. Haaran Õhtulehe. Nii, kus siin koomiksid on. Ahah. Ernie ja muud saurused. Muigan mõnuga. Kipskäsi on oma diisli- ja pasaarved ära klaarinud ning loivab välja. Saadan teda üleolevalt kaastundliku pilguga. Loen nalju. Kolmanda klassi anekdoodid. Tuju need paremaks ei tee. Suskan lehe tagasi riiulisse. Võtaks Äripäeva. Ei viitsi. Keda see äripask huvitab. Ärimehed! Imege üks, teate küll, misasi. Kurat, igav on. Kus mu võileib on. Müüja märkab mu uudistavat ilmet. Keerab rösteri poole. Vist hakkabki okas saama. Suur singi sändvitÅ¡, hüüab. Teeb otsivat nägu, nagu ei teaks, kes tellis. Tulen, tulen, persevest. Trügin kassa juurde, mutid ja onklid tõmbavad koomale. Sirutan näljase kämbla välja ning kuulen kuidas poekese uks lahti paisatakse ja mingi pühvel hingeldab üle kõigi teiste letti, otse minu selja taha. No nii, Night Rider on saabunud. Viiesajase nutsakas lendab üle mu õla letile. Müüjale möiratakse, et paarkend liitrit diislit, tagasiraha võib püksi pista. Mida üks Jakobson teise mehe püksis küll teeb, mõtlen. Pedede imbumine ühiksonda ületab piirid, raisk. Sell keerab ringi ja marsib korisedes ära. Müüja silmad pilguvad kortsus viiesajasel, nagu närvihaigel neitsil. Ametijuhendis sellist olukorda ei kirjeldata. Nüüd on küll lühis. Põgeneval mersutüübil on jalad nii harkis, et kahtlustan mingit munandite traumat. Nojah. Haaran oma kuuma võileiva. See polegi enam nii kuum. A pohhui, parem ongi. Keeran ringi. Saba mu selja taga on viisakalt kahte leeri lahku löönud. Eest ära, Mooses tuleb. Nokitsen paberit lahti. [roppus], nad on selle hermeetiliselt kinni keevitanud. Kurat, kas ma olen mingi Gagarini nägu või? Rebin hammastega krabisevast paberist tüki, edasi läheb libedamalt. Shutup sandwitch! Head isu, gängster! Sammun auto poole ja nosin singisaia. Taksojuht on läinud. Adjöö, invaliid. Mersu pervo nõksutab naaberristmikul rohelist oodates. Mölakas. Avan puldist uksed. Vaatan veel kord velgi. Kurat, kusagil oleks nagu vingemaid näinud. Peab vähe meenutama. Istun sisse, käivitan. [roppus], mõnus hääl on, midagi pole teha, vee kuus on vee kuus. Mis[roppus] see siis on? Kojamehe all on mingi paberilipakas. Haukan mehise suutäie ja astun välja. Sikutan papri välja. Loen: [roppus] YOU! ja selle all mobla number. Mine [roppus] mees! Vangutan etteheitvalt pead. Pole ilus, raisk. No ei ole ilus, ma ütlen. Langetan käed ja otsin taevast abi. Mõtlen. Helistan kõneposti ja loen sisse uue tervitussõnumi. Te ei taha seda kuulda. Haukan uue suutäie. Mälun. Siis toksin valmis sõnumi, mille saadan oma uuele fännile. Avan siis peopesa, et sõber tuul saaks paberilipaka minema lennutada. Mälun ja jälgin taevast. Pilved ajavad üksteist taga. Nende liikumises on lapsikut hasarti. Aga pointi ei ole. Telefon heliseb. Seiran tuttavat numbrit. Lasen tükk aega heliseda. Hammustan, mälun, heliseb. Hammustan, mälun, heliseb. Lõpuks tirin lõpeb. Tere tulemast postkasti! Minu võit, [roppus]. Kas see on normaalne?

_________________
92 a , must metallik, 16V 110kw DOCH

tel. 51934476


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Dets 26, 2005 0:39 
Eemal
Külaline

Liitunud: Pühapäev Mai 16, 2004 22:07
Postitusi: 112
Asukoht: Tln.,Rapla
Kellegi proovikirjand vää :lol: :lol: :lol: :?:

_________________
~PIMP`N MY RIDE~ 53424686


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Jaan 04, 2006 3:38 
Eemal
Külaline

Liitunud: Kolmapäev Okt 15, 2003 12:25
Postitusi: 87
Asukoht: Norra/Pärnu
http://images2.jokaroo.net/videos/speak_english.wmv


Ãœles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 227 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Google [Bot] ja 6 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
et 3.0.11