*

Eesti Opel Calibra Klubi

Calibra Club Estonia
Tänane kuupäev Laupäev Apr 20, 2024 11:30

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 84 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 03, 2011 1:59 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Juun 28, 2010 0:34
Postitusi: 383
calibra hull kirjutas:
Söör kirjutas:
ja esimesed rehvid me pidime stange vastu vahetama:D?
kas polnud nii
veljed olid mul juba ammu all, kui sina tulid oma jutuga et kas mul sulle rehve pole pakuda:D?
too mu rehvid tagasi ja saad oma stange tagasi, aga velgi sa ei saa

AGA REHVID OLID BALANSEERIMATTA !!! MIDA SA ÃœTLESID ET ON TEHTUD !!!

ma TAGASI SAAD NII STANGET KUI VELGESID JA MA KOMPETSEERIN SULLE vELJE PARANDUSE !!!! KUNA OLEN NII PALJU NUSSI NÄINUD NENDE VELGEDEGA JUBA !!!!!

ma HELISATSIN SULLE PÜHAPÄEVA ÕHTUL JA SA TEAD SEDA !!!!!!


ja me saime ju kaubale et annan sulle teised!!
ja kui sa tahad selle remondi kinni maksta siis ma toon sulle nende velgede rem tseki mis on 250 euri koos värvimisega

_________________
Streetrace is not a crime


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 03, 2011 2:00 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Mai 24, 2005 21:53
Postitusi: 511
Asukoht: Tallinn , Viimsi
calibra hull kirjutas:
Söör kirjutas:
ja esimesed rehvid me pidime stange vastu vahetama:D?
kas polnud nii
veljed olid mul juba ammu all, kui sina tulid oma jutuga et kas mul sulle rehve pole pakuda:D?
too mu rehvid tagasi ja saad oma stange tagasi, aga velgi sa ei saa

AGA REHVID OLID BALANSEERIMATTA !!! MIDA SA ÃœTLESID ET ON TEHTUD !!!

ma TAGASI SAAD NII STANGET KUI VELGESID JA MA KOMPETSEERIN SULLE vELJE PARANDUSE !!!! KUNA OLEN NII PALJU NUSSI NÄINUD NENDE VELGEDEGA JUBA !!!!!

ma HELISATSIN SULLE PÜHAPÄEVA ÕHTUL JA SA TEAD SEDA !!!!!!


Ok söör siis ulatab sulle selle velje paranduse eest arve €250 ja siis annab veljed koos rehvidega tagasi ning sa annad siis need teised koos "balanseeriamata" rehvidega tagasi .... ja saategi rahulikult laiali minna? :clap:

_________________
Terv.
Mauks


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 03, 2011 2:03 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Juun 28, 2010 0:34
Postitusi: 383
Mauks kirjutas:
calibra hull kirjutas:
Söör kirjutas:
ja esimesed rehvid me pidime stange vastu vahetama:D?
kas polnud nii
veljed olid mul juba ammu all, kui sina tulid oma jutuga et kas mul sulle rehve pole pakuda:D?
too mu rehvid tagasi ja saad oma stange tagasi, aga velgi sa ei saa

AGA REHVID OLID BALANSEERIMATTA !!! MIDA SA ÃœTLESID ET ON TEHTUD !!!

ma TAGASI SAAD NII STANGET KUI VELGESID JA MA KOMPETSEERIN SULLE vELJE PARANDUSE !!!! KUNA OLEN NII PALJU NUSSI NÄINUD NENDE VELGEDEGA JUBA !!!!!

ma HELISATSIN SULLE PÜHAPÄEVA ÕHTUL JA SA TEAD SEDA !!!!!!


Ok söör siis ulatab sulle selle velje paranduse eest arve €250 ja siis annab veljed koos rehvidega tagasi ning sa annad siis need teised koos "balanseeriamata" rehvidega tagasi .... ja saategi rahulikult laiali minna? :clap:


no ma annaks talle kaks päeva seda raha mulle kanda, muidu jääb asi pooleli:D

_________________
Streetrace is not a crime


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 03, 2011 2:06 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Juul 09, 2009 14:57
Postitusi: 615
Asukoht: Tallinn/Padise
kle Söör ära tee nalja !!!!!!
See värk ei maksa iilgi nii palju ja värvi eest ma ei maksa sulle midagi !!!!

jutt oli et ma maksan sulle balanseerimise kinni !!!!( ja seda ma olen ka nõus tegama ja olen kindel et se üle 20 eui ei maksnud)!!!

AGA ma nüüd eemale hommikul kui aega siis vastan siis !!!!


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 03, 2011 2:08 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Juul 09, 2009 14:57
Postitusi: 615
Asukoht: Tallinn/Padise
Mauks kirjutas:
calibra hull kirjutas:
Söör kirjutas:
ja esimesed rehvid me pidime stange vastu vahetama:D?
kas polnud nii
veljed olid mul juba ammu all, kui sina tulid oma jutuga et kas mul sulle rehve pole pakuda:D?
too mu rehvid tagasi ja saad oma stange tagasi, aga velgi sa ei saa

AGA REHVID OLID BALANSEERIMATTA !!! MIDA SA ÃœTLESID ET ON TEHTUD !!!

ma TAGASI SAAD NII STANGET KUI VELGESID JA MA KOMPETSEERIN SULLE vELJE PARANDUSE !!!! KUNA OLEN NII PALJU NUSSI NÄINUD NENDE VELGEDEGA JUBA !!!!!

ma HELISATSIN SULLE PÜHAPÄEVA ÕHTUL JA SA TEAD SEDA !!!!!!


Ok söör siis ulatab sulle selle velje paranduse eest arve €250 ja siis annab veljed koos rehvidega tagasi ning sa annad siis need teised koos "balanseeriamata" rehvidega tagasi .... ja saategi rahulikult laiali minna? :clap:

teised ma lasin ära balanseerida ja ma ei makśa muu eest kui ainult sirgendamise eest !!!!


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 03, 2011 2:11 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Aug 30, 2009 15:25
Postitusi: 522
See palju läks sirgendamine teab ainult Söör ja see kes neid sirgendas.
Kuid arvesta sellega inimenese vaev , aeg , sõidud, värvi ostmine ja nüüd ära viskamine ja sada muu asju mis puudutas neid velgi võib maksta 250 . kui Söör toob sulle tsekki 250e. siis sorry aga muud ei ole kui maksta . sina olid see kes rääkisid et maksab kinni .

Tahad nii öelda veljed tagasi siis. 250 + veljed ja rehvid ja saad omad tagasi ja ongi kõik :)


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 03, 2011 2:13 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Juul 09, 2009 14:57
Postitusi: 615
Asukoht: Tallinn/Padise
DCSHOES kirjutas:
See palju läks sirgendamine teab ainult Söör ja see kes neid sirgendas.
Kuid arvesta sellega inimenese vaev , aeg , sõidud, värvi ostmine ja nüüd ära viskamine ja sada muu asju mis puudutas neid velgi võib maksta 250 . kui Söör toob sulle tsekki 250e. siis sorry aga muud ei ole kui maksta . sina olid see kes rääkisid et maksab kinni .

Tahad nii öelda veljed tagasi siis. 250 + veljed ja rehvid ja saad omad tagasi ja ongi kõik :)



kle se minu ja sööri asi kuidas me kokkuleppele saame !!!

Vähemalt inimene vastab nüüd ps saadetus sõnumitele !!!

Kõike head kõigile !!!!!!


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 03, 2011 2:26 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Juun 28, 2010 0:34
Postitusi: 383
aga mina arvan sama dcshoes, foorum on ikka hea koht kus saab kõik asjad selgeks, ma juba arvasin et ma süüdi kõiges.
ma tunnistasin viga et mul oli pink paigast ära ja lubasin selle vea parandada. aga kuna ma olen nende velgedega niipalju vaevanäinud siis ma ei loobu neist :D

_________________
Streetrace is not a crime


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 03, 2011 2:37 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Juul 09, 2009 14:57
Postitusi: 615
Asukoht: Tallinn/Padise
Söör kirjutas:
aga mina arvan sama dcshoes, foorum on ikka hea koht kus saab kõik asjad selgeks, ma juba arvasin et ma süüdi kõiges.
ma tunnistasin viga et mul oli pink paigast ära ja lubasin selle vea parandada. aga kuna ma olen nende velgedega niipalju vaevanäinud siis ma ei loobu neist :D

mis sa sö6r arvad et ma pole su rehvide ja velgedega vaeva n2inud w? Ja kopp ees juba:-@


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 03, 2011 11:09 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Juun 28, 2010 0:34
Postitusi: 383
calibra hull kirjutas:
Söör kirjutas:
aga mina arvan sama dcshoes, foorum on ikka hea koht kus saab kõik asjad selgeks, ma juba arvasin et ma süüdi kõiges.
ma tunnistasin viga et mul oli pink paigast ära ja lubasin selle vea parandada. aga kuna ma olen nende velgedega niipalju vaevanäinud siis ma ei loobu neist :D

mis sa sö6r arvad et ma pole su rehvide ja velgedega vaeva n2inud w? Ja kopp ees juba:-@


ei huvita, kui sa seda raha mulle ei maksa mis seal tsekil on siis sa neid velgi ei saa, ja aeg jookseb :D

_________________
Streetrace is not a crime


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 03, 2011 11:35 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Juul 09, 2009 14:57
Postitusi: 615
Asukoht: Tallinn/Padise
Söör kirjutas:
calibra hull kirjutas:
Söör kirjutas:
aga mina arvan sama dcshoes, foorum on ikka hea koht kus saab kõik asjad selgeks, ma juba arvasin et ma süüdi kõiges.
ma tunnistasin viga et mul oli pink paigast ära ja lubasin selle vea parandada. aga kuna ma olen nende velgedega niipalju vaevanäinud siis ma ei loobu neist :D

mis sa sö6r arvad et ma pole su rehvide ja velgedega vaeva n2inud w? Ja kopp ees juba:-@


ei huvita, kui sa seda raha mulle ei maksa mis seal tsekil on siis sa neid velgi ei saa, ja aeg jookseb :D

kle suht k6vamees oled!! MÅ«Å«d paska ja sind se ei huvita!
Enne sa ei värvi ja ei te midagi velgedega kui asi klaar on!! Värvimise eest ma ei maksa midagi(sirgendamise olen n6us sulle kompetseerima muud midagi)!!


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 03, 2011 11:42 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Juul 09, 2009 14:57
Postitusi: 615
Asukoht: Tallinn/Padise
Söör kirjutas:
calibra hull kirjutas:
Söör kirjutas:
aga mina arvan sama dcshoes, foorum on ikka hea koht kus saab kõik asjad selgeks, ma juba arvasin et ma süüdi kõiges.
ma tunnistasin viga et mul oli pink paigast ära ja lubasin selle vea parandada. aga kuna ma olen nende velgedega niipalju vaevanäinud siis ma ei loobu neist :D

mis sa sö6r arvad et ma pole su rehvide ja velgedega vaeva n2inud w? Ja kopp ees juba:-@


ei huvita, kui sa seda raha mulle ei maksa mis seal tsekil on siis sa neid velgi ei saa, ja aeg jookseb :D

kle ära ähvarda.
Ma ei karda sind! Maksa enda muud asjad ära ja siis tegele uute asjadega.( sa oled mulle eelmise värgi eest v6lgu diagnostika )


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 03, 2011 14:16 
Eemal
Külaline

Liitunud: Neljapäev Okt 20, 2011 18:40
Postitusi: 7
Klge asju tuleb kohe ostes proovida. Kui on probleeme, tuleb need kohe selgeks rääkida v6i jääb kaup katki. Mitte ei proovi mingi nädal aega ja siis alles ütled.

Siin pole midagi vaielda :!:


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 03, 2011 14:45 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Aug 30, 2009 15:25
Postitusi: 522
duuude kirjutas:
Klge asju tuleb kohe ostes proovida. Kui on probleeme, tuleb need kohe selgeks rääkida v6i jääb kaup katki. Mitte ei proovi mingi nädal aega ja siis alles ütled.

Siin pole midagi vaielda :!:


+1 minu arust ammu velgi saab värvida ja juba pilte näidata kuidas jäi :D


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 03, 2011 16:20 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Apr 07, 2010 14:42
Postitusi: 74
Vaatan, et päris huumor teema, 5 lehekülge lugesin läbi ja suuresti üks ja sama ring käib.

Nõustun eelmistega et kui kokkulepe on tehtud mingile kaubale ja mingi mõistliku ajalise garantiiga siis selle aja möödudes enam midagi teha pole, põhjused pole tähtsad.
Teades teise inimese tööd mis juba tehtud ning siis hakata hiljem teemat ajama kõlab natuke petmis sooviga.

Mis tehtud see tehtud aga siin mina vähemalt mingit õigusliku alust ning võimalust tehingu tagasi tegemiseks pole (va. siis kõigi tehtud tööde kompenseerimine)

Ja krt, CAPS LOCK on väga ebaviisakas asi mida peal hoida.

Edu !


Ãœles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 84 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 13 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
et 3.0.11