*

Eesti Opel Calibra Klubi

Calibra Club Estonia
Tänane kuupäev Reede Mär 29, 2024 10:09

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 84 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 03, 2011 16:48 
Eemal
Ex-Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Mär 12, 2004 14:28
Postitusi: 2720
Asukoht: Tallinn-Kohila
Kuna mõlemad osapooled on oma murest mulle otse rääkinud,siis on mul välja kujunenud oma arvamus kogu selle loo kohta. Ma ei süüdista ega õigusta mitte kumbagi osapoolt. Tehing tehti ära ja kõik tundus ok-Söör sai omale veljed,millede kohta oli ka info olemas,et 1 vajab pisut sirgendamist. Tauriga on lugu aga pisut teine-tema sai veljed,aga kohe alla ei proovinud,velgede valest ET-st väidetavalt juttu ei olnud.Kuna rehvid sai ta Söörilt järgi alles sellel nädalavahetusel ning Söör need alla ka pani,siis reaalselt saigi ta alles nüüd testida velgede sobivust. Loomulikult oligi kohe kuhjaga probleeme-rehvid tasakaalustamata,velgede ET vale jne. Ehk siiis-ajalises mõttes läks tõesti 1 päev sellest nädalast üle,aga! kuna Söörilt tulid rehvid alles see nädalavahetus,siis ma nii väga siin Tauri süüd küll ei näe.! Ma ei tea muidugi,mida mehed täpselt omavahel kokku leppisid ja kui palju Söör rääkis oma velgede sobivusest Calibrale(tegemist siiski Mercedese velgedega),aga minu arvamus on see,et mehed peaks asja ära lahendama ja varustuse tagasi vahetama. Fakt on see,et sirgendamise maksab Tauri kinni(seda ta oli nõus tegema) ja mingit värvimist ta maksma ei pea,sest velgi värvitud ei ole! Tauri poolne pakkumine oli ka see,et tema viib Mersu veljed tagasi ja Söör maksab temale kinni 200€,mis on velgede hinnaks(selle hinnaga oli müügis). Seega mehed-annan teile homse õhtuni asja klaarimiseks aega-peale seda läheb teema lukku.

_________________
BMW 535d e61 M-pakett 200kw+
BMW 740d e38 180kw


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 03, 2011 20:16 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Jaan 20, 2011 21:39
Postitusi: 322
Asukoht: Jõgevamaa
DanCCE kirjutas:
Kuna mõlemad osapooled on oma murest mulle otse rääkinud,siis on mul välja kujunenud oma arvamus kogu selle loo kohta. Ma ei süüdista ega õigusta mitte kumbagi osapoolt. Tehing tehti ära ja kõik tundus ok-Söör sai omale veljed,millede kohta oli ka info olemas,et 1 vajab pisut sirgendamist. Tauriga on lugu aga pisut teine-tema sai veljed,aga kohe alla ei proovinud,velgede valest ET-st väidetavalt juttu ei olnud.Kuna rehvid sai ta Söörilt järgi alles sellel nädalavahetusel ning Söör need alla ka pani,siis reaalselt saigi ta alles nüüd testida velgede sobivust. Loomulikult oligi kohe kuhjaga probleeme-rehvid tasakaalustamata,velgede ET vale jne. Ehk siiis-ajalises mõttes läks tõesti 1 päev sellest nädalast üle,aga! kuna Söörilt tulid rehvid alles see nädalavahetus,siis ma nii väga siin Tauri süüd küll ei näe.! Ma ei tea muidugi,mida mehed täpselt omavahel kokku leppisid ja kui palju Söör rääkis oma velgede sobivusest Calibrale(tegemist siiski Mercedese velgedega),aga minu arvamus on see,et mehed peaks asja ära lahendama ja varustuse tagasi vahetama. Fakt on see,et sirgendamise maksab Tauri kinni(seda ta oli nõus tegema) ja mingit värvimist ta maksma ei pea,sest velgi värvitud ei ole! Tauri poolne pakkumine oli ka see,et tema viib Mersu veljed tagasi ja Söör maksab temale kinni 200€,mis on velgede hinnaks(selle hinnaga oli müügis). Seega mehed-annan teile homse õhtuni asja klaarimiseks aega-peale seda läheb teema lukku.




+1


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 03, 2011 20:25 
Eemal
Calibra klubi liige | Administraator
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Juun 21, 2006 16:29
Postitusi: 1197
Asukoht: Kohila vald / Tallinn
Kas Te äkki leppisite PS'ide kaudu vahetuse tingimused kokku? Need alles?

Eks kõik oleneb sellest, kuidas täpselt kokku leppisite. Tagantjärgi saab ükskõik mida öelda...

_________________
wtf # 21 !


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 03, 2011 20:36 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Juul 09, 2009 14:57
Postitusi: 615
Asukoht: Tallinn/Padise
Saime jube Sööriga kokkulepele !!! SÖör helistas mulle ja ma arvan et mees peab sõna !!!!


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 03, 2011 22:21 
Eemal
Külaline

Liitunud: Teisipäev Apr 13, 2010 22:06
Postitusi: 923
Asukoht: lõuna eesti
aga nii juhtub kui teiste nina alt asjad ära napsata mida ta aind trantsportima minuni oleks pidanud :twisted: aga pole hullu,saan omale paremad...:)

_________________
BOSS-mul on alati õigus ja õigust üle jäägiga....:)


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede Dets 02, 2011 14:14 
Eemal
Ex-Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Mär 12, 2004 14:28
Postitusi: 2720
Asukoht: Tallinn-Kohila
On asjad lahenenud ja võib teema lukustada?

_________________
BMW 535d e61 M-pakett 200kw+
BMW 740d e38 180kw


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede Dets 02, 2011 18:11 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Juul 09, 2009 14:57
Postitusi: 615
Asukoht: Tallinn/Padise
Nii asja lood siis sellised. Söör maksis pool velgede raha ära ehk 100euri ja jättis teised veljed panti. Leppisime kokku et kui 30.11.2011 makstud ei ole on tema veljed minu ja v6in need maha mūüa. Tähtpäev on mõõdas ja söör ei maksnud raha 2ra ja tema veljed minu ja l2hevad müüki.nii et minu poolest võib teema lukku panna!


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede Dets 02, 2011 21:15 
Eemal
Ex-Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Mär 12, 2004 14:28
Postitusi: 2720
Asukoht: Tallinn-Kohila
Ootame sööri vastuse ka ära

_________________
BMW 535d e61 M-pakett 200kw+
BMW 740d e38 180kw


Ãœles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede Dets 02, 2011 21:18 
Eemal
Calibra klubi liige
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Juun 28, 2010 0:34
Postitusi: 383
DanCCE kirjutas:
Ootame sööri vastuse ka ära

jah minupooles on ka asi korras :lol:

_________________
Streetrace is not a crime


Ãœles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 84 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 15 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
et 3.0.11