*

Eesti Opel Calibra Klubi

Calibra Club Estonia
Tänane kuupäev Teisipäev Mai 14, 2024 18:44

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 6 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: abi kulux ära
PostitusPostitatud: Esmaspäev Apr 26, 2004 12:49 
Eemal
Külaline

Liitunud: Esmaspäev Apr 26, 2004 12:36
Postitusi: 23
ostsin omale calibra(91 a,2,0,85 kw),ja nagu vanal autol ikka on tal kyljes mõned pisivead.kuna see on mu esimene auto siis olen ma tehnilise kylje pealt pisut juhe,kulux abi ära.kõrvalistuja uxe klaas tõuseb lubatust kõrgemale,tagumine kojamees ei funka,tagurpidikäigu tuled ei põle.viimane vigadest on niipalju uuritud et tuled iseenesest on korras kui juhtmed otse ära yhendada aga viga on arvatavasti "konnas".mida teha???ja kas keegi oskab soovitada mingit asjameest kes konditsioneeri korda teex(toru radika kyljest lahti ja meibi veel midagi)???ise elan harjumaal,olex tore mõne asjatundjama inimesega kokku saada ja asja arutada,vaev saab tasutud!!! :lol: :wink:


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Apr 26, 2004 12:55 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Mai 30, 2003 11:34
Postitusi: 316
Asukoht: Tallinn
Võta ukse kate lahti, ilmselt mingi klaasipiiraja katki. Kui viga teada, siis tead juba konkreetset jubinat otsida.
Konn ei tohiks roppu raha maksta nii, et poodi konna ostma.
Kondiga kipuvad asjad kalliks minema, kuna kui see juba kord tühi siis on ka tihendid ja muud detailid ära väsinud. Täitmine isegi suht kulukas, kuid selline firma nagu Külminaatori pidi soodamalt tegema.


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Apr 26, 2004 13:02 
Eemal
Külaline

Liitunud: Esmaspäev Apr 26, 2004 12:36
Postitusi: 23
täitmisega mul problat ei teki,oman tuttavat kylmameest kes teeb peaaegu ilma eest ära(sinna käib mingi vanemat tyypi freoon nagu kirjas oli);aga probleem on alumiiniumikeevituses või kuidas seda nimetatakse.


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Mai 09, 2004 14:46 
mul ka uks probleem et sobra calil ei tõus kõrvalistuja aken ules vahepeal - vahebeal mitte. et mis viga voib olla


Ãœles
  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Mai 10, 2004 14:12 
Eemal
Külaline
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Jaan 29, 2003 22:55
Postitusi: 454
Asukoht: tallinn
see akende jama on paljudel,olen selle süsteemi lahti kiskunud ja võin öelda et see hullem mikro skeem kui arvutil,seal vaja ikka hea peaga elektroonikut.tagumise kojamehe kohta niipalju et kisu mootor lahti äkki harjad pees.

_________________
ögös mögös


Ãœles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: aknad
PostitusPostitatud: Kolmapäev Mai 12, 2004 12:20 
Eemal
Külaline

Liitunud: Esmaspäev Apr 12, 2004 21:07
Postitusi: 1244
mina n.. ka kõrvalistuja aknaga, et nagu korra töötas ja siis ei töödanud ja viga lõpuks oli ühenduspistikus, mis asub käsipiduri katte all, vaata see ennekõikke üle, ma kiskusin ka kõik asjad lahti ja siis ajas ikka vihaseks kui mingi pistik oli lihtsalt lahti


Ãœles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 6 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 63 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
et 3.0.11